EHM4200 Tasarım Projesi EHM9000 Bitirme Çalışması Dersleri Proje Planı-Ara Rapor Son Teslim Tarihi 18 Kasım 2022Tüm Duyurular
14
KAS

Sevgili Öğrenciler,

Proje takımları, EHM4200 Tasarım Projesi dersi için YTÜ EHM Bölümü Tasarım Projesi Yönetim Planı Formunu, EHM9000 Bitirme Çalışması dersi için YTÜ EHM Bölümü Bitirme Çalışması Ara Rapor Şablonunu Eğitim-Öğretim döneminin 7. haftasının son iş gününe kadar (18.11.22 – 23:59) danışmanlarına, jüri üyelerine ve Bitirme Çalışması Komisyonunun e-posta adresine PDF formatında e-posta ile iletmelidir.

Ek olarak  FR1488-Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü Tasarım Projesi ve Bitirme Çalışması Ara Rapor Teslim Formu  doldurulup tüm imzalar mavi tükenmez kalem ile imzalanarak PDF formatında Bitirme Çalışması Komisyonunun e-posta adresine iletilmelidir.

İlgili formlara böüm web sayfası üzerinden veya  https://ehm.yildiz.edu.tr/ehm/4/Tasarım-Projesi---Bitirme-Çalışması/198  adresinden ulaşılabilmektedir. Doğru formu doldurmak ve yukarıda belirtilen taraflara zamanında ulaştırmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bitirme Çalışması Komisyonu e-posta adresi:  ehmprojekomisyonu@yildiz.edu.tr.

 

Esenlikler,

Bitirme Çalışması Komisyonu